Imaalkalmak az év utolsó napján plébániánkon

Kedves Testvérek!

Az év utolsó napján is imára hív minket Gábor atya. Hálát adni, elcsendesülni, átgondolni,...

Kora este 17 órától Adyligeten, 18 órától pedig Nagykovácsiban lesz az évbúcsúztató hálaadó szentmise.

Késő este pedig a plébánia felső hittantermében lesz lehetőségünk közösen imádkozni, elcsendesülni, majd az új évet köszönteni:
21:00 Rózsafüzér
22:00 Taizé-i ima
23:00 Szentségimádás
24:00 Szentmise

Lelkünk épülésére advent 4.hétvégéjén

Kedves Testvérek!

Ezen a hétvégén is számos alkalmunk lehet elcsendesedni, az Úr felé fordulni, a karácsony csodájára készíteni szívünket-lelkünket.

Szombaton:

16-18 óráig gyóntatás a templomban (kiskápolna)
17 órától taizei imaóra a plébánia tetőterében

Vasárnap:

10 órai szentmise után adventi gyertyagyújtás a főtéren
15-19 óráig gyóntatás
17 órától a Dévai Nagy Kamilla által alapított Krónikás Zenede karácsonyi koncerje
18 órától Akathisztosz himnusz a szkólával

Áldott adventi készületet!

Adventi gondolatok a ferencesektől

Kedves Testvérek!

Gábor atya említette, hogy a ferences testvérek idén is segítenek nekünk felkészülni Urunk jövetelére.

A lelki naptár minden napra kínál nekünk egy kis elmélkednivalót:

http://nagykovacsiplebania.hu/content/adventi-keszulet-2025

Pár nap múlva megtalálható lesz a templomban kinyomtatott formában is.

Szeretettel ajánljuk mindenkinek, aki szeretne tudatosabban fordulni Isten felé a karácsony előtti hetekben.

Oldalak